מדיניות החזרת מוצרים

מרשה בלרינה בע”מ מעוניינת שתהיי לגמרי שבעת רצון מהרכישה שלך ולכן אנו מציעים זכות החזרה וזיכוי כספי, 30 יום מיום קבלת המשלוח.
הזיכוי יבוצע על המוצרים המוחזרים בלבד. לצערנו אין החזר על דמי משלוח באם היו כאלה. 
זיכוי כספי יתאפשר תחת התנאים הבאים:
הפריטים נרכשו אונליין באתר www.marchaballerina.com. לצערנו לא נוכל לזכות מוצרים שנרכשו בערוצים אחרים.
הפריטים יוחזרו לנו במצבם ואריזתם המקורית, טרם נעשה בהם שימוש כאשר כל התוויות במקומם.
על מנת לשמור על המוצר במצבו המקורי, נבקשך להמנע מהסרת מדבקת ההגנה שמודבקת על הסולייה. לצערנו לא נוכל לזכות מוצרים ללא מדבקת סולייה.
הזיכוי יבוצע תוך 14 יום מיום קבלת המוצרים במחסננו, ישירות לאמצעי התשלום המקורי בו בוצעה העסקה.

 במידה ותרצי להחזיר מוצר, אנא פני ל – support@marchaballerina.com  , צייני מספר הזמנה, והפריטים שברצונך להחזיר. שירות הלקוחות ימסור לך “מספר אישור החזרה” במייל חוזר.
אנא מלאי את טופס ההחזרה שצורף לחבילה, ארזי את הפריטים ושלחי ל:
מרשה בלרינה בע”מ
ת.ד 39174
תל אביב, 6139101
מרשה בלרינה בע”מ לא תוכל לזכות את עלות המשלוח חזרה למחסננו.

מדיניות החלפה:
אם תרצי החלפה או החזר באמצעות שליחות , אנא עדכני את נציג השירות ותוכלי להשתמש בשירות השליחים שלנו (באמצעות חברת תפוז שליחויות) . עלות השליחות ע”ח הלקוח, הן להחזרה והן להחלפה.
לצערנו לא נוכל להציע החלפה של פריטים שנרכשו אונליין, גם לא בסניפים. במידה ותרצי, תוכלי להחזיר את הפריטים ולקבל החזר כספי, ובמקביל לבצע הזמנה חדשה של המוצרים הרצויים.
זיכוי כספי יבוצע לאמצעי התשלום המקורי בו בוצעה הרכישה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר במשרדנו. עלות החזרת המשלוח תשולם על ידי הלקוח/ה. במידה וסכום הקנייה זיכה במשלוח חינם ובמידה והמוצרים שהוחזרו הביאו לסכום רכישה שאינו מזכה במשלוח חינם, עלות המשלוח תקוזז מההחזר אשר יועבר לאמצעי התשלום.

טעות בשילוח ומוצרים פגומים
במקרה וטעינו בשליחת המוצרים או שנשלחו מוצרים פגומים, מרשה בלרינה תישא בהוצאות ההחזרה  וההחלפה במלואם או לחלופין תציע הכזר כספי מלא כולל הוצאות השילוח.
הודעה בדבר טעות בשילוח או מוצרים פגומים חייבת להיעשות 48 שעות מרגע קבלת המשלוח לדוא”ל: support@marchaballerina.com.
חשוב לציין שצבעים עלולים להיראות שונה במציאות בהשוואה לנראה על מסך המחשב. מקרים כגון אלה לא יחשבו כמוצר פגום או טעות בשילוח.
ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981″