מדיניות פרטיות

איזה מידע אנו אוספים?

אנו אוספים עלכם מידע כאשר אתם:
1. נרשמים לאתר
2. מזמינים מוצרים
3. נרשמים לניוזלטר
4. מגיבים לסקר
5. ממלאים טופס
כאשר אתם מבצעים הזמנה או נרשמים לאתר שלנו, יתכן ותדרשו להקליד את הפרטים הבאים: שם, כתובת דוא”ל, כתובת למשלוח, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי. צפייה רגילה באתר אינה דורשת רישום או שליחת פרטים.

מה אנחנו עושים עם המידע שנאסף?
במידע שאספנו ממכם יעשה שימוש כלהלן:
א.      להתאים אישית את חווית הגלישה והשימוש באתר: המידע שמסרתם עוזר לנו להגיב בצורה מדוייקת יותר לצרכים.
ב.      שיפור האתר: אנחנו עושים מאמצים מתמשכים לשפר את האתר על בסיס המידע ומשוב חוזר שאנו מקבלים ממכם.
ג.       שיפור שירות הלקוחות: המידע שלכם עוזר לנו להגיב ולשרת אתכם בצורה יותר אפקטיבית.
ד.      לבצע עיסקאות מכירה: המידע שלכם, בין אם ציבורי או אישי, לא ימכר, יועבר, ימסר או יוחליף ידיים עם כל יישות אחרת מכל סיבה שהיא ללא הסכמתכם אלא לשם ביצוע ושליחת המוצרים שרכשתם באתר; ייזום תחרויות; קידום מכירות; סקרים; ודיוור ישיר.
כתובת הדוא”ל שמסרתם לנו תשמש לשליחת מידע ועידכונים הקשורים ברכישה שביצעתם ומעקב השילוח, שליחת מידע על מבצעים וחידושים מעת לעת וכו’.

כיצד אנו מגינים על המידע?
אנחנו מיישמים מגוון רחב  של אמצעי אבטחה השומרים על המידע האישי שמסרתם. אנחנו מאחסנים את המידע בשרת מאובטח. מידע רגיש שנמסר כגון נתוני כרטיסי אשראי משודרים דרך טכנולוגית Secured Socket Layer, באמצעות ממשק מאובטח בתקן PCI המונגש רק לגורמים מורשים בלבד. הגורמים הנ”ל נדרשים לשמור על סודיות המידע. לאחר ביצוע רכישה, המידע הנוגע לכרטיסי האשראי ומספרי תעודת זהות אינם נשמרים בשרתי האיחסון של האתר.

האם אנחנו משתמשים בעוגיות (cookies)?
Cookies הם קבצים קטנים שהאתר או ספקי השירות משדרים לכונן המחשב שלכם דרך דפדפן הגלישה, אם נתתם הסכמתכם לכך, המאפשרים לאתר או ספקי השירות לזהות ולזכור מידע ודפוסי גלישה מסוימים.
אנחנו משתמשים בעוגיות על מנת לסייע לנו בתהליך זכירת המוצרים שהושמו בסל הקניות, להבין דפוסי קניה וההעדפות וזכירתם לביקורים עתידיים באתר, מעקב אחר פרסומות ונתוני גלישה באתר וכל זאת על מנת שנוכל לספק ולשפר את חווית הגלישה באתר.יתכן ונעסיק גורם שלישי לסייע לנו בהבנת דפוסי הגלישה של המשתמשים באתר. נותני שירותים אלה אינם רשאים לעשות שימוש במידע הנאסף באמצעותנו אלא אך ורק לסייע בידנו לשפר את עסקנו.

האם אנחנו חושפים מידע לגורמים חיצוניים?
אנו לא מוכרים, סוחרים, מעבירים לגורמים חיצוניים מידע אישי מזהה שמסרתם. זה לא כולל גורמים חיצוניים מוסמכים אמונים עלינו אשר מסייעים לנו בהפעלת האתר, העסק והשירותים אשר אנחנו מעניקים לכם וכל עוד אותם גורמים מסכימים לשמור על סודיות המידע. יתכן ונחשוף מידע במיקרים מסוימים בהם אנו מאמינים כי אנו נדרשים לכך מבחינה חוקית או עמידה בתנאי השימוש באתר או לשם הגנת זכויותנו, רכושנו וביטחוננו. מידע לא מזהה ולא אישי יתכן ויועבר לצד ג’ לצרכי שיווק, פרסום או שימוש אחר.

קישורים לגורמים חיצוניים
מפעם לפעם על פי שיקולנו נכלול באתר קישורים לאתרים, מוצרים ושירותים של גורמים חיצוניים. גורמים אלה הם נפרדים ומהווים ישויות עצמאיות עם מדיניות משלהם. מאחר וכך אין אנו אחראים לתכנים ולפעילות של אותם אתרים מקושרים. מה גם שאנו לא מחפשים להן על אותם גורמים חיצוניים ואנו מברכים ומקדמים כל ביקורת שלכם בעניין אותםאתרים והקישור אליהם.

מדיניות מרשתת (אונליין) בלבד
מדיניות מרשתת (אונליין) זו תקפה רק למידע שנאסף באמצעות אתר אינטרנט זה ולא תקפה למידע שנאסף בערוצים אחרים (אופליין).

תנאי שימוש
אתם מוזמנים לבקר באיזור  המתאר את תנאי השימוש באתר, ויתורים, מגבלת אחריות והחוק התקף.

הסכמתכם
בשימושכם באתר אתם נותנים הסכמתכם למדיניות שמירת פרטיות זו.

שינויים במדיניות שמירת הפרטיות
אם נחליט לשנות מדיניות זו, נפרסם השינויים בעמוד זה.
שינוי אחרון נעשה בתאריך 21 דצמבר 2016.

יצירת קשר
נשמח לענות על כל שאלה בנוגע למדיניות זו בדוא”ל support@marchaballerina.com
טלפון : 055-929-6934
כתובת בית העסק: רחוב ירושליים 10, בני ברק.